A felújítás legnagyobb segítői

Mi a férjemmel nem tartozunk a nagy átlag közé, akik most jelenleg a kertes házak hihetetlen szárnyalást mutató kínálatára ültek fel, mert mi maradtunk az emeletes házak mellett. Én nem gondolom, hogy ne lenne előnye a kertnek, bár a férjem szerint az ember pont azért megy nyaralni, hogy kikapcsoljon, de tudom jól, hogy nem olyan életet élünk amiben helye lenne a folyamatos kertrendezésnek és felújításnak, amit egy kertes ház esetében nem hinném hogy el lehet kerülni. Persze lehet szakembereket keresni és talán találni is megbízható és lelkiismeretes munkával és hozzáállással, de a mi rohanó életünkbe nem igazán fér bele ez a feladatkör. Mi tényleg inkább többször megyünk kirándulni vagy nyaralni, ezzel feloldva a kert hiányát és biztosítva a gyerekek számára a kert és a természet közelségét.

Persze ez nem jelenti azt, hogy a férjem ne szeretne néha barkácsolni, pontosan ezért szinte minden karácsony vagy szülinap alkalmával egy barkácsáruház segítségét kérem, pontosabban a barkácsáruház segítségét, hiszen én már csak a fabrikshop.hu csapatát keresem fel, ha ajándékot keresek számára. Nem vagyunk azok a hatalmas ajándékozó fajták, szeretünk egymásnak olyan ajándékot adni, ami hasznos is, nem csak az ajándék funkciót tölti be. Számomra pedig ez a fantasztikus kis csapat pedig sosem okozott még csalódást, sem a kiválasztás segítése, sem a beszerzés, sem pedig a minőség tekintetében. Csak ajánlani tudom őket mindenki számára, legyen a választás kertes ház, vagy akár az emeletes ház bármelyik emelete. Nem fog bennük csalódni senki sem aki őket válassza. Én már közel három éve csak őket választom és eddig még mindig hihetetlen örömöt és maximális eredményeket biztosítottak nekünk.