Nélküle már nem ment

Az ember a mezőgazdaság területén tevékenykedve ráébred, hogy egyrészt mennyire szép ez a szakma, mennyire jó, hogy kézzel fogható eredménye van a munkájának, hogy mennyire nagy öröm egészséges és zamatos termékeket a vásárlók asztalára tenni, és persze azzal is, hogy mennyire ki van szolgáltatva az időjárás viszontagságainak, a többi gazda hangulatingadozásainak és terjeszkedési vágyának, és persze hogy mennyire fontos, hogy egy bizonyos terület nagyság mellett megfelelő gép és berendezés álljon szolgálatára és segítségére a munkában. Én nem gondoltam volna ez előtt három évvel, hogy akkora területet fogunk művelni, hogy szükség lesz hozzá egy tárcsa segítségére. Traktort már rég használunk, hiszen anélkül az egész gazdaság bejárhatatlan lenne, de a tárcsa eddig nem volt egy égető szükséglet, egészen mostanáig. Most azonban nagyon gyorsan kellett találnunk egy olyan beszerző partnert, aki tökéletes minőségben és biztonsággal tudja leszállítani számunkra a tárcsát, hiszen pályázati forrásból kívánjuk megvalósítani a beszerzést. Meg kell mondjam, hogy én azt gondoltam, hogy ennél sokkal könnyebben fogok tudni olyan beszerző partnert találni, aki megbízható, és aki tökéletes szakmai tanácsadással és javaslattal tud segítő kezet nyújtani a beszerzéshez. Sokkal nehezebben tudtam olyan csapatot találni, akiben találkozott a szakmai felkészültség, a segítőkészség, a lelkiismeretes hozzáállás és a megbízhatóság.

Hála az egyik nagyon jó ismerősöm javaslatának, aki a figyelmembe ajánlotta az Umwelt csapatának munkáját, bár hosszas keresgélés után, de rátaláltam a tökéletes megoldásra. Ez a csapat ugyanis pontosan azt nyújtotta, amire szükségem volt. Nem csak a beszerzésben gyors és hatékony a munkájuk, hanem iszonyatosan jó tanácsokat adtak már a választás terén is. Mindenkinek csak javasolni tudom, hogy ha profi és valóban hasznos segítségre van szüksége, megbízható, határidőket tartó munkára a mezőgazdasági gép beszerzés területén, akkor csakis ezt a csapatot keresse fel, mert biztos vagyok benne, hogy nem fog csalódni az eredményben. Én mindenképpen hosszú távon is velük fogok együttműködni a gépek beszerzése kapcsán, hiszen nekem kiemeleten fontos, hogy a pályázati anyagaink és azok elszámolása miatt megbízható és korrekt partnerrel dolgozzunk együtt, és ők bizony azok. Nem igazán tudok most olyan dolgot mondani, ami miatt mást keresnék a feladatra.