A tökéletes segítség a hatalmas eredményért

Nem olyan régen kaptam egy felkérést, hogy egy vendéglátó egység, egy étterem vezetősége szeretne egy nagyon talpraesett és az irányításban jártas vezetőt állítani az étterme élére, mert aki eddig vezette, az babát vár, és ezért már nem sokáig tudja ellátni a feladatát. Nem igazán tudok ennél hálásabb váltást még csak elképzelni sem, hiszen így, hogy maradéktalan meg vannak elégedve a volt vezetővel és nem azért megy el, mert elküldik, hanem mert egy gyönyörű de más feladat elé néz, hihetetlen jó élmény és nagyon jó időtöltés lett a betanulás feladata, sőt, azt is mondhatom, hogy barátok lettünk a volt vezetővel. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, és nem is valószínű, hogy meg fognak állni egy babánál, nagyon valószínű, hogy jönni fog nemsokára a kistestvér, így aztán még csak ez a kérdőjeles visszatérés sem mozdított semmit sem a kapcsolatunkon.

Persze ilyen az én szerencsém, hogy pont egy ilyen nagyon nehéz időszak előtt kellett meglépnem ezt a váltást, de hát az ember az akadályokat igyekszik leküzdeni és csak aztán nehezményezi a feladat súlyosságát, legalábbis nekem eddig mindig ez vált be. Így aztán én is arra gondoltam már a legelején ennek a vírusos időszaknak, hogy szükségünk van egy fórumra, ahol tudnak rendelni az emberek, és kiszállítással ki tudjuk szolgálni őket akkor is, ha nem lehet betérni hozzánk az étterembe. Ehhez persze számtalan dologra szükség volt, egy jó webes csapatra és a tökéletes segítségre ételfotózás területén is, de hála a jó égnek mindkét területen a legprofibb csapatot sikerült megtalálnunk, így az elsők között, még a nehéz időszak elején már rendelkeztünk az online rendelés lehetőségével. Egy picit át kellett persze alakítani a nálunk dolgozók feladatrendszerét, de mindenki vállalta az új kihívásokat és ezáltal hatalmas eredményt sikerült elérni, mert mindenkinek megmaradt az állása, és annyira nagy veszteségeket sem termelt ez az időszak a cég számára. Már alig várjuk, hogy újra mindenki korlátozások nélkül betérhessen hozzánk egy finom ebédre vagy hogy a foglalások sorra érkezzenek a vacsora asztalokra,  mint annak idején.